Mezistěny a včelí produkty

Vyhledat v kategorii
od do
Mezistěny - výměna z vosku

Mezistěny - výměna z vosku

Mezistěny vyrábíme z pravého včelího vosku léty osvědčenou metodou, doplněnou o nové tři technologické postupy....

na dotaz
46 Kč 38,02 Kč
Mezistěny - prodej

Mezistěny - prodej

Mezistěny vyrábíme z pravého včelího vosku léty osvědčenou metodou, doplněnou o nové tři technologické postupy....

skladem
460 Kč 380,17 Kč

Mezistěny i další včelí produkty využijete nejen pokud včelaříte. Mimo to jsou totiž pyl a propolis využívány také pro doplnění pestré stravy. Veškeré včelí produkty jsou známy pro svůj pozitivní vliv na lidské zdraví. Jsou plné vitamínů, bílkovin a dalších živin, a díky tomu se často využívají v medicíně. I vy můžete díky včelím produktům zlepšit své zdraví a obohatit svůj jídelníček.

Propolis je využíván pro své skvělé léčebné vlastnosti. Právě to je důvod, proč se z něj vyrábí léčivé tinktury. Včely používají propolis podobně jako tmel nebo lepidlo, lidem však tato lepkavá látka slouží především v oblasti zdraví. Jako prevence proti různým druhům onemocnění i na ochranu imunitního systému je propolis vynikajícím prostředkem. Léčivý propolis má vliv nejen na hojení ran, ale je známý také svými antiseptickými a antibiotickými účinky. Další z nepřeberného množství výhod tohoto včelího produktu je pozitivní vliv na trávení.

Pyl je pro lidský organismus velice důležitým zdrojem bílkovin. Například pyl perga obsahuje mnohem více bílkovin než pyl rouska. Rouskový pyl mohou užívat děti již od šesti let i staří lidé, nedoporučuje se pro osoby s alergií na včelí produkty. Pyl je výborným zdrojem živin. Nejen, že obsahuje bílkoviny, glukózu a zdravé tuky, ale najdete v něm například také důležité minerální látky, kyseliny, vitamíny i enzymy. Z vitamínů jsou to v podstatě veškeré vitamíny skupiny B, ale také vitamin C, E, D a v neposlední řadě také betakaroten.

Jediný, kdo by měl být ohledně pylu i propolisu obezřetný, jsou lidé alergičtí na včelí produkty. Ti ostatní si mohou jejich výhod užívat bez výčitek a zdravotních rizik.

 

Speciální nabídka

© 2020 Všechny práva vyhrazena, Příroda, včely a člověk, o.p.s., Obora 108, 679 01 Obora, Vytvořilo FEO