Doplňky stravy

HONEY LIFE - s mateří kašičkou a pylem

Směs kvalitního květového medu s mateří kašičkou a pylem využívá lehce stravitelného medu a nezastupitelných vlastností mateří kašičky a pylu. Používá se při celkovém vyčerpání organismu, ke zvýšení fyzické a duševní kondice, při rekonvalescenci. Napomáhá zmírňovat problémy žen spojené s menopauzou.U mužů lze použít jako podpůrný prostředek při onemocnění prostaty. Mateří kašička na vzduchu rychle ztrácí své léčivé účinky, ale právě v medu se výborně uchovává.

HONEY LIFE - s pylem

Směs medu a pylu představuje spojení všech pozitivních vlastností medu a pylu, který obsahuje dusíkaté sloučeniny, velké množství bílkovin, asi 12% železa, kalcia a fosforu, obsahuje dále draslík, sodík,hořčík, minerály a vitamíny. Med s pylem používáme při celkové vyčerpanosti, při zvýšené únavě, v rekonvalescenci. Napomáhá při poruchách trávícího procesu a vylučování, zmírňuje problémy spojené s osteoporózou - také jako prevence.

HONEY LIFE - s propolisem

Med s propolisem je vhodný k posílení organismu, k prevenci a doplňkové léčbě nachlazení, zánětů horních a dolních cest dýchacích, a řady onemocnění virového původu, k podpůrné léčbě žaludečních a duodenálních vředů. Při dlouhodobém užívání napomáhá zmírňovat veškeré chronické zánětlivé procesy v lidském organismu.

ApiGlukan

Je složen z beta-glukanu a pastového včelího medu smetanové barvy. Zdraví prospěšné látky v medu se ideálně propojují s beta-glukanem, který má výraznou schopnost aktivovat imunitní systém lidského organismu. Apiglukan je určen pro osoby se sníženou imunitou, pro organismus oslabený infekcemi, pro alergiky, pro osoby trpící záněty a vředy, pro osoby se zvýšenou hladinou cholesterolu, jako doplňková a preventivní ochrana před zhoubným bujením, pro sportovce při zvýšené tělesné námaze a pro těhotné ženy.

Speciální nabídka

© 2020 Všechny práva vyhrazena, Příroda, včely a člověk, o.p.s., Obora 108, 679 01 Obora, Vytvořilo FEO